Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» Тячівських чоловіків запрошують на військову службу за контрактом

Тячівських чоловіків запрошують на військову службу за контрактом

  • 16-07-2015, 10:39
  • ---
  • 0
  • 670
Тячівських чоловіків запрошують на військову службу за контрактом
Тячівський районний військовий комісаріат продовжує відбір кандидатів на військову службу за контрактом у навчальні центри та інші військові частини Збройних сил України. На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського, старшинського і офіцерського складу приймаються:

- громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту відповідний рівень фізичної підготовки та за станом здоров'я є придатними до військової служби віком від 18 до 40 і років;

- офіцери запасу, які не досягли граничного віку перебування на військовій службі.
Мотиваційні чинники проходження військової служби за контрактом:
1. Грошове забезпечення:

- гарантія стабільного грошового забезпечення (оплати праці);

- додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань);

- заробітна плата від 3000 грн, яка постійно зростає.

2. Соціально-побутові гарантії: отримання житла за рахунок держави.

При вступі на військову службу за контрактом Урядом впроваджено з червня 2015 року (Постанова КМУ від 14 травня 2015 року №406) грошову винагороду ( рядовому складу – вісім мінімальних заробітних плат, особам сержантам та старшинам – дев’ять мінімальних заробітних плат, офіцерам – десять мінімальних заробітних плат)

Отримання освіти в інших вищих навчальних закладах без відриву від проходження військової служби. Заочне навчання за рахунок держави (починаючи з другого контракту) у вищих військових навчальних закладах під час проходження військової служби для отримання цивільної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр".

Безкоштовні обіди у робочі дні (або за бажанням грошова компенсація у розмірі вартості набору продуктів на приготування і обіду). Під час виконання заходів навально- бойової підготовки у таборах та навчальних центрах забезпечено триразовим харчуванням за рахунок держави.

Щорічна відпустка із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі 1 місячного грошового забезпечення.

Нормований розпорядок дня та регламент службового часу (з двома вихідними днями на тиждень).

Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоровя та членів їх сімей.

Санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України, але не більше одного разу на рік.
Мовна (з вивчення іноземної мови) та фахова підготовка за рахунок держави у навчальних центрах та вищих військових навчальних закладах України і за кордоном.

Можливість отримання первинного офіцерського звання військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту.

Розширення можливостей кандидатів щодо вибору термінів на які можливо укласти контракт( в тому числі короткостроковий контракт).

З питань відбору на військову службу за контрактом звертатися в Тячівський районний військовий комісаріат за адресою:

м. Тячів, вул. Незалежності,49. Довідки -за телефоном (03134) 3-34-34.

Військовий комісар Тячівського районного військового комісаріату
підполковник І.М.ТИЩУКскачать dle 12.0
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Професійна розробка сайтів

«    Травень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031