Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Про що може розповісти колір очей

Про що може розповісти колір очей

Як виявилось, дуже багато.


1. Блакитні очі
Ці люди здатні швидко приймати рішення і не втрачатися при зміні обставин. Вони можуть бути вимогливими не лише до себе, але і до інших. Їх, іноді, надмірна скромність і холодність не дозволяє партнерові зрозуміти їх душу. Хоча усередині у них ховаються романтичність і сентиментальність.
Оточення вважає їх вередливими. Вони часто дратуються і зляться і від цього їх настрій може різко змінитися. Такі зміни настрою спричиняють за собою непостійність. При цьому, володарі блакитних очей можуть проявити небувалу щедрість, передає Ukr.Media. 
2. Сині очі
Непоправні романтики ті люди, у кого очі синього кольору. Вони відрізняються сентиментальністю, романтичністю і чарівливістю. Здатні закохатися до безпам’ятності. Вони пристрасно люблять свого партнера і вимагають від нього того ж. І якщо до когось виникнуть негативні почуття, то ненавидіти вони будуть, так само сильно.
Вони швидко скипають і не можуть тверезо оцінити ситуацію. Тому можуть піти на безрозсудність і здійснювати під дією емоцій божевільні вчинки. Страх їм невідомий. Це дуже злопам’ятні і конфліктні люди, хоча намагаються завжди боротися за правду. У суперечці до останнього стоятимуть на своєму, доводячи свою точку зору з властивою їм зарозумілістю і гордовитістю. Серед них дуже багато авантюристів. А їх рішучість і сила дозволяє ставати лідерами.
3. Сірі очі
Дуже працелюбні ті люди, яких природа наділила сірими очима. До головних характеристик відносяться розсудливість, вдумливість і допитливість. Це, як правило, реалісти, які всю робиту виконують грунтовно і сумлінно. Вони не підводять своїх партнерів, здатні проявити незвичайне терпіння і наполегливість. А завдяки своєму інтелекту і розумовій активності створюють собі надійний тил. Побут для них не головне, вони рідко виходять з себе і рідко ображаються.
Коли їм доводиться стикатися з труднощами, вони зазвичай успішно їх долають, завдяки кмітливості і розсудливості. Їм краще вдається вирішувати проблеми, де треба проявляти інтелектуальні здібності, а ось інтуїція це не їх коник. Іноді викликають труднощі, що вимагають застосування фізичної сили або необхідність емоційних проявів. Якщо їх партнером стане азартна людина і зможе заразити своїм азартом, то ці люди зможуть зробити дуже багато.
4. Зелені очі
Найчуттєвіші люди – це володарі зелених очей. Їх любов у всіх випадках справжня, пристрасна, і вони завжди вірні своїм судженим. Їх поважають друзі за вірність і м’якість характеру, а недоброзичливці не терплять за непохитність і дотримання в усьому своїх принципів. Їх терпінню як слухача і умінню підтримати розмову можна тільки позаздрити.
Зеленоокі люди мають більше позитивних рис вдачі, чим люди з очима іншого кольору. Вони віддають перевагу стабільності, але уміють і люблять пофантазувати. Можуть проявити себе з кращого боку в якості керівника.
5. Сіро-каро-зелені очі
Цей колір очей говорить про те, що у людини жодна з рис не буде явно виражена. Вона завжди сумнівається і нервує з кожного приводу. Але в той же час, люди з сіро-зелено-карими очима здатні легко адаптуватися. Вони проявляють унікальну гнучкість. Тому сильним і вольовим людям, вони ідеально підходять в якості ділових партнерів і супутників життя. Вони завжди йтимуть за ними і ніколи не зрадять. Здатні оточити партнера турботою і ласкою.
Не нав’язуватимуть своєї думки і не вступатимуть в конфлікти. Завжди підтримають у важкій ситуації і чітко виконають ці завдання. На них можна покластися. Але щоб вони не злякалися і довели справу до кінця їм потрібен чіткий план дій. Маючи його, їх відповідальність і порядність не дозволить щось пропустити або зробити погано.
6. Карі очі
Людей з карими очима природа обдарувала красою, емоційністю і розумом. Вони дуже енергійні і пристрасні. Можна додати, що кароокі люди невгамовні, але швидко відходять, і зла ні на кого не тримають.
Негативна риса таких людей – часті капризи. За словами астрологів, люди з темно-карими очима без зусиль знаходять спільну мову з усіма і взагалі дуже товариські.
7. Чорні очі
Володарі чорних очей ініціативні люди, які самі досягають того, чого хочуть. Чорноока – велелюбна і пристрасна натура. Полюбивши таку людину, ви ризикуєте опинитися в оточенні любові і турботи. У любові вони одержимі, і ніякі перешкоди не зможуть зупинити носителя цього кольору від об’єкту свого обожнювання. Повірте, вони можуть і уміють досягати свого.
Але це також може зіграти і негативну роль в їх житті. Адже іноді варто замислитися над вирішенням проблеми, перш ніж кидатися в крайнощі і намагатися швидко від неї позбавитися.

загрузка...
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Професійна розробка сайтів