Головна > Цікаві новини > Катастрофа на Землі: вчені озвучили ще один невтішний прогноз

Катастрофа на Землі: вчені озвучили ще один невтішний прогноз


5-11-2017, 10:39. Розмістив: redaktor

Дослідники стверджують, що кінець світу на Землі почнеться з 19 листопада.Астрофізики в черговий раз заговорили про загадкову планету Нібіру, яка вже 19 листопада нібито дасть старт руйнуванню Землі, передає Ukr.Media. За словами вчених, про зіткнення мови не йде, але є варіант серйозного зближення, яке потягне за собою зміну в гравітаційному полі Землі, а це у свою чергу загрожує смертельними катаклізмами.
На думку астрофізиків, виверження вулканів, масові землетруси за планом повинні початися в листопаді і до кінця грудня «розірвати» планету остаточно.
Популярності міфу про Нібіру чи Планеті Х, на диво, сприяють серйозні вчені — астрономи, які цілком серйозно шукають якесь «невраховане», але вельми велике небесне тіло. Називають його, правда, інакше — Планета 9. В телескоп цю планету ще ніхто не побачив. Але з розрахунків слід, що вона в 10 разів більше Землі.
У тому, що Планета 9 існує, запевняють астрофізик Костянтин Батигін з Каліфорнійського технологічного інституту в Пасадені і його колега астроном Майк Браун.
У своїй роботі, опублікованій в Астрономічному журналі ще в 2016 році, вони доводять: в Сонячній системі, крім Меркурія, Венери, Землі, Марса, Юпітера, Сатурна, Нептуна і Урана (Плутон з 2006 року не вважається планетою — замалий), швидше за все, існує ще одна планета — дев'ята, яка відхиляє траєкторії так званих малих планет, що знаходяться за орбітою Плутона. Її орбіта сильно витягнута — щоб облетіти Сонце, планеті треба 15 тисяч років.
Відстань між Планетою 9 і Землею періодично скорочується. Зараз вона якраз загортає в нашу сторону. Але Планета 9 аж ніяк не Нібіру — принаймні, не та, якою лякають пророки. Її зіткнення з Землею виключено, так само як і катастрофічне зближення.
Долею людства перейнявся математик, астрофізик і космолог Фергус Сімпсон з Університету Барселони, який обчислив поточну ймовірність глобальної катастрофи. Про чим повідомив в науковій статті Apocalypse Now? Reviving the Doomsday Argument. Шанси загинути ще в цьому році — 1 до 500. Або 0,2 відсотка. На думку вченого, вони збережуться такими весь XXI століття. А шанси дожити до XXII століття — тобто, справити 2101 рік, Сімпсон оцінив у 87 відсотків.
У своїх розрахунках вчений скористався так званої «Теорема про кінець світу». Її сформулювали ще в минулому столітті астрофізик Брендон Картер і, незалежно від нього, Річард Готт, теж астрофізик.
Теорема про кінець світу вважається цілком науковою. Вона дозволяє прогнозувати ймовірне час існування людської раси, оцінюючи, скільки всього людей жили на Землі і допускаючи, що ми, сьогоднішні, перебуваємо десь посередині «історії».
Розрахунки Готта свідчили: ймовірність загибелі цивілізації в XXI столітті становить від 15 до 30 відсотків. А всього він відміряв людям ще 9120 років, залишивши лише 5 відсотків на те, що цивілізація збережеться надалі. Тобто після 11100 року.
Готт спирався на дані, згідно з якими на планеті в різний час жили 60 мільярдів чоловік. Брав середню тривалість життя за 80 років, а кількість людей, які наплодятся до кінця світу, оцінив у трильйон.
Сімпсон скористався своїми даними. Наприклад, виходив з того, що на Землі «побували» 100 мільярдів чоловік. І отримав більш оптимістичні результати, принаймні, для XXI століття. Але при цьому він кінець світу не скасував.
Відзначимо, що не так давно експерти заявляли, що в Старому Завіті є докази існування «планети-вбивці» Нібіру. Фахівець з Біблії рабин Маттиаху Глазерсон каже, що там сказано, що вона послана людям для покаяння. Нібито, Нібіру і є та сама дев'ята планета, чиє існування недавно вчені підтвердили.
Раніше дослідники NASA підтвердили існування «планети-вбивці» Нібіру, однак уточнили, що ця планета абсолютно не небезпечна для людства. До речі, у багатьох знайдених древніх писаннях говорилося про планету Нібіру, яка знищить людство. Але в NASA запевняють, що цього не станеться.
Влітку 2014 року дослідники з Університету штату Теннессі підрахували, що 16 березня 2880 року з нашою планетою може відбутися зіткнення гігантського астероїда під назвою 1950 DA. Він досягає одного кілометра в діаметрі і, обертаючись, рухається до Землі зі швидкістю в 14,5 кілометрів в секунду. Якщо він досягне нашої планети, вважають вчені, потужність вибуху складе 45 тисяч мегатонн тротилу, що призведе до цунамі, зміни клімату Землі і знищення людства.
В липні 2016 року група американських учених назвала самі реалістичні версії загибелі людства: сонячна активність, зіткнення з астероїдом або виверження супервулкана. При цьому, на їх думку, невеликі групи людей зможуть вижити.
У серпні 2017 року спеціаліст по візуалізації даних Нейл Хеллоран опублікував створений ним ролик, в якому оцінюється кількість жертв від ядерної війни. Автор екстраполював кількість жертв від атомних бомб, скинутих на Хіросіму і Нагасакі, на кількість і потужність ядерних боєголовок, які вразять мети в США, Європі, Росії та інших країнах в разі Третьої світової війни.
14 серпня 2017 року колишній астрофізик і викладач математики в Університеті Арканзасу Деніел Уітмір припустив, що людство зникне через 100-500 років.
21 серпня 2017 року керівник відділення астрономії Гарвардського університету Абрахам Лоеб і його колега Манасви Лінгам (США) оцінили строки, коли на Сонце спалахне руйнівна для людської цивілізації супервспишка.
??
Повернутися назад