Головна > Цікаві новини > Ось що чорний шоколад робить з вашими настроєм, імунітетом і пам'яттю

Ось що чорний шоколад робить з вашими настроєм, імунітетом і пам'яттю


31-07-2018, 09:02. Розмістив: redaktor
Нарешті правда...

Чорний шоколад з високою концентрацією какао знижує рівень стресу, зменшує запалення, підвищує настрій, покращує пам'ять і імунітет. Такі дані були отримані згідно двом новим дослідженням, інформує Ukr.Media їжа.
На щорічних зборах «Експериментальна біологія» в Сан-Дієго в цьому році опублікували результати двох досліджень.
З'ясувалося, що шоколад з вмістом какао щонайменше 70% позитивно впливає на пізнавальні процеси, а також на здоров'я ендокринної та серцево-судинної систем.

Лі Берк, головний автор дослідження і помічник декана з дослідженнями в Школі суміжних медичних наук Університету Лома-Лінда, пояснив суть експерименту.

На початку учасникам давали 48 грам темного шоколаду. Потім вони їли по шматочку шоколаду кожні дві години поки спали. Це тривало кілька днів.
«Аналіз крові показав, що шоколад збільшив активність генів, протизапальних агентів і клітин, які борються зі шкідливими інфекціями», – пояснив Берк.
Далі вчені групи Берка досліджували реакцію мозку на темний шоколад. Вони застосували електроенцефалограму (ЕЕГ), щоб вловити гамма-ритм мозку.
Дослідники з'ясували, що лікування шоколадом позитивно впливає на роботу мозку, особливо на його пізнавальну функцію і креативність. Вчені дізналися, що такий вплив зберігається навіть через дві години після вживання шоколаду.

У двох дослідженнях брало участь 10 чоловік. Але результати роботи поки не опубліковані в одному рецензованому науковому журналі.
Берк розповів, що далі його команда буде досліджувати те, скільки шоколаду потрібно з'їсти, щоб вплинути на роботу мозку. Він зізнався, що сам кожен день їсть трохи чорного шоколаду.
«Дослідження сплачено університетом і не пов'язане з шоколадними компаніями», – додав Берк.
??
Повернутися назад