Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » На Тячівщині продовжено призов на строкову службу до 30 червня (НАКАЗ)

На Тячівщині продовжено призов на строкову службу до 30 червня (НАКАЗ)

На Тячівщині продовжено призов на строкову службу до 30 червня (НАКАЗ)
Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності, 49, в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках                                                    МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
                                                                       НАКАЗ
                                                         ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА
                                     ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

26 .05.15. м. Тячів №31

Про продовження призову громадян на
строкову військову службу

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» , Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», Указу Президента України від 7 травня 2015 року №255/2015 «Про внесення змін до Указу Президента від 17 лютого 2015 року № 88» , розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 20 травня 2015 №146 «Про внесення змін до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 24 лютого 2015 року №60», розпорядження голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області від 26 травня 2015 № 296 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 25 лютого 2015 №100»;


НАКАЗУЮ:

1. З 1 по 30 червня 2015 року продовжити проведення призову на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27 – річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності, 49, в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат не пізніше 4 червня 2015 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Тячівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

4. На підставі Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчально–виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Військовий комісар
Тячівського районного військового комісаріату
майор І.М.ТИЩУК
Загрузка...
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Професійна розробка сайтів