Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Тячівщині буде покращено електроенергію

Результат пошуку зображень за запитом
   Впродовж цього року Тячівський РЕМ ПАТ «Закарпаттяобленерго» проведе ряд робіт з реконструкції електромережі у межах району.

Як зазначив начальник Тячівського РЕМ Ігор Іванчишин, згідно з інвестиційною програмою буде проведено реконструкції ПЛ-10кВ довжиною 2.36 км в Глибокому Потоці та будівництво ліній 10кВ до розвантажувальних трансформаторних підстанцій довжиною 1,9 км, які призначені для перерозподілу навантаження та встановленням 2-х трансформаторних підстанцій в селах  Калини та Грушево.

Також запланована реконструкція лінії 0,4кВ довжиною 41,1км в ряді населених пунктів, зокрема, в  Углі, Калинах, Солотвині, Кривому, Тячеві, Округлій, Глибокому Потоці та Грушеві. А у Тячівці, Углі, Лазах, Кричеві, Ганичах, Вільхівцях, Широкому Лузі, Нересниці, Тернові та Глибокому Потоці буде замінено 15 старих трансформаторів на нові, більш потужні. Разом з тим, на 14 підстанціях 110/35/6-1кВ, які живлять споживачів електроенергії району, заплановано провести поточні та капітальні ремонти обладнання, а на підстанціях 35/10 в Усть-Чорній та Дубовому  проведуть  заміну масляних вимикачів 10кВ на нові, вакуумні.

Крім того, Тячівський РЕМ має намір капітально відремонтувати частину електромережі на території району. Зокрема, буде  замінено 33 дефектні високовольтні опори, 120 дефектних дерев’яних опор на ПЛ-0,4кВ замінять на дерев’яні, які встановлюються у важкодоступній місцевості, та 186 дерев’яних на залізобетонні. Також бригади електриків відремонтують 36 трансформаторних підстанцій 10/6-0,4кВ, замінять 9,2 км лінії електропередач 0,4кВ на ізольований провід та встановлять 450 будинкових вводів ізольованим проводом.

Ігор Володимирович також зауважив, що цьогоріч триватиме робота з  розробки проектної документації на 54 км лінії електропередач 0.4кВ, які після погодження передбачено включити в інвестиційну програму ПAT «Закарпаттяобленерго» 2018р.


Загрузка...
загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів