Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » В державній адміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

В державній адміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

В державній адміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
24 червня в державній адміністрації проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у робочому засіданні прийняв т.в.о. голови Тячівської райдержадміністрації Василь Йовдій, перший заступник голови Василь Дем’янчук, заступник голови Василь Каганець та начальник відділу охорони здоров’я державної адміністрації Федір Яринич. Також присутніми були інші члени комісії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, установ та організацій району.

В рамках роботи учасниками засідання розглянуто питання про стан впровадження систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах та оповіщення населення у разі їх виникнення. Відтак обговорено питання щодо подальшого розвитку системи централізованого оповіщення у Тячівському районі. Також звернуто увагу на питання щодо вжиття заходів із забезпечення протипожежного захисту місць збирання врожаю, зернових і грубих кормів у 2015 році.

Після чого керівник району Василь Йовдій повідомив присутніх про проведення 26 червня на території Тячівського району командно-штабного та практичного навчання із закладами медичної служби Тячівського району за темою «Дії органів управління і сил медичної служби цивільного захисту та медицини катастроф при виникненні надзвичайної ситуації». До навчань будуть також залучені інші служби цивільного захисту району та області.

Василь Михайлович наголосив, що такі навчання необхідно час від часу проводити в районі, адже таким чином всі задіяні служби ЦЗ відпрацьовують свої вміння і навички на практиці. Крім того можна визначити реальний рівень їх готовності до виникнення НС, зокрема перевірити як спрацюють сили ЦЗ відділу охорони здоров’я РДА, районної лікарні, місцеві пожежні частини, ДАІ та інші служби, а також побачити реакцію громадськості на виникнення та процес ліквідації надзвичайної ситуації.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

В державній адміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
В державній адміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційскачать dle 12.0
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Професійна розробка сайтів

«    Травень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031