Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Відеосюжет про сесію Тячівської райради


Затвердили порядок денний та регламент роботи – так стартувала 9 сесія Тячівської районної ради.
Далі заслухали депутатські звернення і перейшли до звіту про стан злочинності очільника відділу поліції. Так, за І півріччя 2017 року обліковано майже 3 тисячі 600 повідомлень про правопорушення, з них відкрито 756 кримінальних проваджень. Зросла кількість умисних вбивств, розбійних нападів шахрайств та вимагань. Крім того, не вистачає дільничих у населених пунктах району. 

Затвердили депутати кілька програм, зокрема: Поводження з твердими побутовими відходами, розвитку фізичної культури та спорту, патріотичного виховання дітей молод, і індивідуальні технологічні нормативи використання питної води. Неабияку полеміку викликало питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Коштів на вирішення всіх проблем району не вистачає, то ж точкою зіткнення інтересів стало куди потрібніше найшвидше спрямувати понад 3 мільйони 300 гривень. 

Для досягнення компромісу, депутати прийняли рішення не закривати сесію і зібратися на друге пленарне засідання в середу 9 серпня, аби допрацювати бюджетні питання і врахувати всі пропозиції. Подробиці - у сюжеті телеканалу М-Студіо:
Загрузка...
загрузка...

Коментарі

Да, я вас понимаю. В этом что-то есть и мысль отличная, поддерживаю. --- Ну кто его знает... секс сайт знакомств нижний новгород без платон, сайт секс знакомств петропавловск камчатский или знакомства для секса за 30 минут секс знакомства в орехове
18 листопада 2018 20:49
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів