Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

За ухилення від призову мешканець Тячівщини отримав рік умовно


25 жовтня Тячівський районний суд розглянув кримінальне провадження про ухилення від призову на строкову військову службу. Як йдеться у матеріалах справи, обвинувачений, перебуваючи на обліку у Тячівському райвійськкоматі, у квітні цього року отримав повістку для явки на відправку до Збройних сил України, але умисно вчинив дії щодо ухилення від призову на строкову військову службу.Після того, як призовника визнали придатним до строкової військової служби, того ж дня його відправили до обласного збірного пункту Закарпатського ОВК. Проте дорогою до Ужгорода, скориставшись слушною нагодою, він втік в невідомому напрямку, чим ухилився від призову на строкову службу.

Суд визнав винним обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 КК України «Ухилення від призову на строкову військову службу».

Ухилянту призначено покарання у виді обмеження волі строком на два роки. Водночас, засудженого звільнили від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом одного року не вчинить нового злочину і виконуватиме ряд покладених на нього обов’язків.

Tyachiv.com.ua
Загрузка...
загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів