Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Тереблянська вода зруйнувала дамбу і "вчинила" собі нове русло

Тереблянська вода зруйнувала дамбу і "вчинила" собі нове русло

Тереблянська вода зруйнувала дамбу і "вчинила" собі нове русло
Грудневий паводок наробив лиха у Закарпатській області: в окремих річках рівень води перевищив історичний максимум 2001 року, а одна ріка навіть змінила напрям течії. 
Так, у Тячівському районі Закарпаття унаслідок паводка підтоплено 138 дворогосподарств, зруйновано дерев’яний автомобільний міст у с. Красна, але найбільше шкоди – у Вонігові, зазначивначальник Тячівського районного відділу УДСНС України в Закарпатській області Михайло Горбан. У цьому населеному пункті, за його словами, річка Теребля під час повені минулого року зруйнувала близько 150 метрів дамби, яка захищала цей населений пункт. А після того, як рівні води у річці знизилися, все вщухло, про дамбу забули, додав Горбан. А зараз вода просто увірвалася у розрив, розмила ще близько 200 метрів і просто зробила собі нове русло.
"І тепер, якщо їхати на Тячево, у Вонігові можна побачити, як річка тече по новому руслу – по городах людей. Загалом підтоплено 110 дворогосподарств. І біда в тому, що зараз поки ніхто й нічого не може зробити. Засідала районна комісія ТЕБ та НС і дійшли думки, що поки вода не спаде, нічого так і не вдасться вчинити. Щойно рівень води знизиться – тоді водники із застосуванням спецтехніки "відбиватимуть" річку брустером", - розповів начальник Тячівського районного відділу УДСНС України в Закарпатській області, пише УНІАН.
 
Загрузка...
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Професійна розробка сайтів