Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Помічника народного депутата України притягнуто до кримінальної відповідальності за вчинення корупційного злочину

Помічника народного депутата України притягнуто до кримінальної відповідальності за вчинення корупційного злочину

06.03.2018 року до Тячівського районного суду Закарпатської області надійшли матеріали кримінального провадження за обвинуваченням громадянина Б. - помічника народного депутата України на громадських засадах, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.369-2  ч. 2  КК України. Разом з обвинувальним актом  до суду поступила угода про визнання винуватості, яку укладено 15 лютого 2018 року між прокурором відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Закарпатської області та обвинуваченим Б..

Згідно цієї угоди Б. визнав себе винним у тому, що, будучи помічником-консультантом народного депутата України на громадських засадах на прохання особи, з якою перебував у дружніх відносинах, пообіцяв йому, із застосуванням своїх зв’язків у Верховній Раді України, допомогти уникнути кримінального переслідування у кримінальних провадженнях, які розслідувались слідчим управлінням ГУНП в Закарпатській області, за що одержав неправомірну вигоду в сумі 150 500 гривень.

12 квітня 2018 року суд виніс вирок, яким затвердив угоду, укладену між прокурором відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Закарпатської області та громадянина Б. і призначив йому узгоджене угодою про визнання винуватості покарання у виді штрафу в розмірі сімсот п’ятдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 12750  гривень.        

           На даний час постанова суду чинності не набрала.

           

           Прес-служба Тячівського районного судузагрузка...
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Професійна розробка сайтів