Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » » Польща та Румунія хочуть скасувати візи для українців

Польща та Румунія хочуть скасувати візи для українців

Польща та Румунія хочуть скасувати візи для українців
Обидві держави виступлять з такою позицією під час саміту Східного партнерства у Ризі Польща та Румунія виступають за скасування віз для громадян України та Грузії, - повідомляє Польське радіо. За словами міністра закордонних справ Польщі Гжегожа Схетини, Україна і Грузія рухаються в доброму напрямку, здійснюючи кроки для того, щоб візи були скасовані. Він наголосив, що Польща підтримуватиме обидві держави на шляху до скасування віз.

"Це буде також перший крок у їхньому європейському прагненні. Здається, що саміт у Ризі повинен підтвердити очікування і добру волю Європи в цих питаннях", - сказав він. У свою чергу глава МЗС Румунії Богдан Ауреску нагадав, що як Польща, так і Румунія вже мають позитивний досвід з Україною в рамках так званого малого прикордонного руху.

Крім того, про перспективу скасування віз свідчить приклад Молдови. "Пройшов рік після скасування віз для громадян Молдови. 500 тисяч з них вже отримали біометричні паспорти і тому вони можуть їхати до ЄС.

Це велика вигода для жителів Молдови, які можуть завдяки цьому вільно переміщатися, але це також приносить користь від того, що країна наблизилася до держав Співтовариства", - зазначив Ауреску.
загрузка...
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Професійна розробка сайтів