Головна > Тячівщина / Надзвичайні ситуації > Сьогодні в останню путь провели земляка Сергія Панька

Сьогодні в останню путь провели земляка Сергія Панька


11-01-2017, 19:48. Розмістив: redakt
Сьогодні в останню путь провели земляка Сергія Панька    Сьогодні у рідному місті поховали тячівця, учасника АТО 38-річного Сергія Панька, повідомляє Тячів.ком.
   Як кажуть побратими по зброї Сергія, мобілізували чоловіка спочатку до Тячівського райвійськкомату, а потім, з лютого по травень 2015 року, чоловік служив у складі 4-го батальйону 128 бригади, зокрема, захищав мирних мешканців у Маріуполі та Краматорську на Донеччині та інших містах сходу.
   Помер він внаслідок хвороби під час приватної поїздки до Криму. Вчора труну з тілом доставили до Тячева. Розділити біль втрати з рідними Сергія прийшли знайомі та друзі, сусіди, військові, які служили разом з Сергієм, представники Тячівської РДА, райвійськкомату, небайдужі тячівці і мешканці району. Виставили й почесну варту з числа військовослужбовців ВПС «Тячів».  Демобілізовані військові-тячівці розповідають про Сергія, що він був хорошим другом, цілеспрямованим і позитивним. З рідних у Сергія залишилася мама, сестра та донька від попереднього шлюбу. 
скачать dle 12.0
Повернутися назад