Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » » В гірській Усть-Чорній відбувся 33-й районний чемпіонат з гірськолижного спорту

В гірській Усть-Чорній відбувся 33-й районний чемпіонат з гірськолижного спорту

В гірській Усть-Чорній відбувся 33-й районний чемпіонат  з гірськолижного спорту
14 лютого на турбазі «Ялинка» в селі Усть-Чорна пройшов чемпіонат району з гірськолижного спорту між учнівською молоддю та дорослими (спеціальний слалом, та слалом гігант) Цього року чемпіонат став 33-м з першого року проведення, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Урочисте відкриття змагань розпочалось звучанням Державного Гімну України у виконанні духовного оркестру юних школярів Усть–Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Відтак учасників привітали поважні гості свята - завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Василь Герчак та голова Усть-Чорнянської сільської ради Петро Костяк, які приклали чимало зусиль для організації даного спортивного дійства.
Участь у чемпіонаті прийняли близько 50 лижників з різних населених пунктів району, зокрема з Руської Мокрої, Усть-Чорної, Лопухова, Тересви та Комсомольська. 3магались гірськолижники в чотирьох вікових групах: до 10 років, 12-14 років, 15-17 років, 18+. Вони виклались на повну силу, показали хорошу майстерність та вкотре підтвердили популярність даного виду спорту в цій місцевості.
До організації свята долучилась директор Усть-Чорнянської ЗОШ Надія Шепела та вчитель Руськомокрянської ЗОШ Василь ВіндТакож вдячність висловлюється відділу охорони здоров’я та служби УДСНС, які забезпечили присутність рятівників і медиків.
В рамках урочистої церемонії нагородження всі призери змагань отримали грамоти, медалі та пам’ятні подарунки. Також відзначені найстарший (45 років) та наймолодший учасник, якому всього 5 років.
За результатами змагань перемогу у віковій категорії до 10 років виборов Країло Василь, у віковій категорії 14-12 років перше місце посіли Барна Анастасія серед дівчат та Країло Вадим серед хлопців. Меклеш Яна та Карпа Микола здобули перемогу у віковій категорії 15-17 років, а Петро Костяк став чемпіоном серед дорослих.