Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » » Тячівських чоловіків запрошують на військову службу за контрактом

Тячівських чоловіків запрошують на військову службу за контрактом

Тячівських чоловіків запрошують на військову службу за контрактом
Тячівський районний військовий комісаріат продовжує відбір кандидатів на військову службу за контрактом у навчальні центри та інші військові частини Збройних сил України. На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського, старшинського і офіцерського складу приймаються:

- громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту відповідний рівень фізичної підготовки та за станом здоров'я є придатними до військової служби віком від 18 до 40 і років;

- офіцери запасу, які не досягли граничного віку перебування на військовій службі.
Мотиваційні чинники проходження військової служби за контрактом:
1. Грошове забезпечення:

- гарантія стабільного грошового забезпечення (оплати праці);

- додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань);

- заробітна плата від 3000 грн, яка постійно зростає.

2. Соціально-побутові гарантії: отримання житла за рахунок держави.

При вступі на військову службу за контрактом Урядом впроваджено з червня 2015 року (Постанова КМУ від 14 травня 2015 року №406) грошову винагороду ( рядовому складу – вісім мінімальних заробітних плат, особам сержантам та старшинам – дев’ять мінімальних заробітних плат, офіцерам – десять мінімальних заробітних плат)

Отримання освіти в інших вищих навчальних закладах без відриву від проходження військової служби. Заочне навчання за рахунок держави (починаючи з другого контракту) у вищих військових навчальних закладах під час проходження військової служби для отримання цивільної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр".

Безкоштовні обіди у робочі дні (або за бажанням грошова компенсація у розмірі вартості набору продуктів на приготування і обіду). Під час виконання заходів навально- бойової підготовки у таборах та навчальних центрах забезпечено триразовим харчуванням за рахунок держави.

Щорічна відпустка із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі 1 місячного грошового забезпечення.

Нормований розпорядок дня та регламент службового часу (з двома вихідними днями на тиждень).

Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоровя та членів їх сімей.

Санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України, але не більше одного разу на рік.
Мовна (з вивчення іноземної мови) та фахова підготовка за рахунок держави у навчальних центрах та вищих військових навчальних закладах України і за кордоном.

Можливість отримання первинного офіцерського звання військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту.

Розширення можливостей кандидатів щодо вибору термінів на які можливо укласти контракт( в тому числі короткостроковий контракт).

З питань відбору на військову службу за контрактом звертатися в Тячівський районний військовий комісаріат за адресою:

м. Тячів, вул. Незалежності,49. Довідки -за телефоном (03134) 3-34-34.

Військовий комісар Тячівського районного військового комісаріату
підполковник І.М.ТИЩУКскачать dle 12.0
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Професійна розробка сайтів

«    Травень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031