Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Синоптики обіцяють українцям теплу осінь і м'яку зиму

Синоптики обіцяють українцям теплу осінь і м'яку зиму

Синоптики обіцяють українцям теплу осінь і м'яку зиму
Осінь і зима в Україні будуть не холодними і з помірною кількістю опадів, прогнозує завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту Вазіра Мартазінова. Осінь і зима в Україні будуть не холодними і з помірною кількістю опадів, прогнозує завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту Вазіра Мартазінова.

«Ні зима, ні осінь холодними не будуть», - сказала вона на прес-конференції в Києві.

Мартазінова розповіла, що через кілька днів у вересні буде потепління, яке триватиме близько тижня. Температура повітря становитиме 20 градусів тепла і вище, після чого вона знову буде знижуватися.

У жовтні на більшій частині території України очікується неодноразове похолодання - в кінці першої декади місяця, а також в кінці другої декади місяця. «Але це буде в межах норми і, можливо, трохи нижче норми. Температури вдень в жовтні можуть бути від 11 до 13 градусів. В цілому в жовтні буде на 1,5-2 градуси температура вище норми», - розповіла метеоролог.

За її словами, наприкінці жовтня розпочнеться значне потепління, після чого в кінці першої декади листопада очікується похолодання. Потім, наприкінці листопаді - на початку грудня, знову потеплішає.

Мартазінова розповіла, що в першій декаді грудня температура сягатиме вдень 5-7 градусів тепла, а на півдні України навіть вище.

Після першої декади грудня в Україні почнеться похолодання і в кінці грудня - початку січня також буде холодно. Новий рік буде морозним, температура складе близько 10-15 градусів морозу, а можливо і нижче.

На початку і в кінці лютого будуть також періоди похолодання, але воно не буде значним.

Мартазінова також повідомила, що в жовтні в Україні очікуються невеликі опади на більшій частині території країни, і вологість буде нижче норми. У другій половині листопада можуть бути значні опади у вигляді мокрого снігу та дощу. Крім того, багато опадів очікується на початку листопада.

У грудні, січні і лютому весь час очікуються незначні опади, а в окремі дні може випадати більше 10-15 мм опадів.

Метеоролог також спрогнозувала, що зима буде зі снігом, але значні снігопади будуть тільки в окремі дні.

Хвиля
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Професійна розробка сайтів