Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Цей хлопець 9 років провів на безлюдному острові!..

Історія ніби з книги.Ти, безсумнівно, бачив фільми-катастрофи, в яких головний герой після корабельної аварії потрапляв на безлюдний острів. Зазвичай такі фільми оповідають про минулі часи. Однак таке трапляється навіть зараз, в еру комп'ютерних та інформаційних технологій, передає Ukr.Media.

Технології можуть підвести, а можуть і врятувати твоє життя, ніколи не знаєш, що тебе чекає попереду. Адам Джонс провів на безлюдному острові довгих 9 років. Він міг би загинути там або зійти з розуму, але його врятувала сучасна технологія — Google Earth.

Потрапив він сюди в 2006 році, коли вирушив у морську подорож з двома друзями з рідного Ліверпуля до Гаваїв. Спочатку все йшло добре: вони перетнули на своїй яхті атлантичний океан. Але, опинившись в Тихому океані, потрапили в сильний шторм.

Друзів Адама викинуло за борт, а він втратив свідомість і довгих 17 днів бовтався в океані, поки яхту не прибило до берега безлюдного острова. Електронне обладнання було зламано і не могло допомогти йому покликати кого-небудь на допомогу.

Як він сам заявив: «Перші 2 тижні були найскладніші. Мені не вистачало води. Потім я спорудив пристрій для збору дощової води. Це врятувало мене від смерті».
Перші дні Адам провів на яхті, потім хлопець вирішив побудувати житло. Йому знадобилося 11 тижнів, щоб повалити дерево, щодня подпиливая його гострої раковиною.

Ще складніше справи з їжею. Без зброї молодий чоловік не міг пополювати на виявлених їм диких кіз. Вони були дуже швидкими, спритними. Пізніше йому пощастило — одна з кіз застрягла в кущах.

Досвідченому мисливцеві було складно і неприємно вбивати тварину. Потрібно було зібрати волю в кулак і зробити це. В результаті він отримав приблизно 50 кілограмів м'яса. Полювання також вимагала чималих фізичних зусиль.
Адам розповів, що постійно підтримував себе у відмінній фізичній формі: кожен день віджимався, підтягувався на гілці, бігав вздовж берега і присідав з камінням, що було складно спочатку.

Але складніше справи з душевним станом єдиного мешканця острова. Він страждав від нудьги і впадав у депресію, думаючи, що йому ніколи звідти не вибереться.
У підсумку Джонс додумався викласти з каменів напис SOS, щоб який-небудь пролітає літак помітив його. Потім він розчистив берег і виклав ще більшу за розмірами напис.

І, все-таки, його план спрацював. Одного разу, почувши ревіння мотора, він вибіг на берег і побачив, що наближається літак. Дикунові скинули пакет, в якому знаходилися вода, аптечка і рація. Вперше за 9 років він почув людський голос.

Йому повідомили, що якийсь школяр з Міннесоти виявив на картах Google Earth напис SOS і повідомив владі про це.

Дивує стійкість і терплячість Адама. Хлопець не здався, терпів, сподівався і чекав. Адже не дарма — йому далося за це. Але не кожен витримав би таке випробування душі і тіла.
Загрузка...
загрузка...

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Професійна розробка сайтів