Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Встановлено, що мажори живуть довше

Встановлено, що мажори живуть довше

 

Міжнародна група вчених провела масштабне дослідження, в ході якого з'ясувала, що рівень доходів пов'язаний з тривалістю життя. Економісти виявили, що найбагатші люди живуть в середньому майже на 15 років довше найбідніших.


Дослідження, в якому взяли участь близько півтора мільярди громадян США у віці від 40 до 76 років, охоплює період з 2001 по 2014 рік. У своїй роботі автори з'ясовували, як пов'язана тривалість життя з рівнем доходів, які тенденції спостерігаються в групах з різним рівнем доходу, як змінюється очікувана тривалість життя в залежності від місця проживання і які інші фактори пов'язані з різницею в тривалості життя.

Проаналізувавши податкові декларації, надані федеральним урядом, і поєднавши їх з даними про рівні смертності за 14 років, дослідники виявили, що між тривалістю життя багатих і бідних людей спостерігається істотний розрив. Виявилося, що один відсоток найбагатших чоловіків США живе на 14,6 років довше одного відсотка самих бідних чоловіків. Для жінок ця різниця в тривалості життя між багатими і бідними становить 10,6 років.

Також вчені виявили, що розрив у тривалості життя стрімко збільшується. За останні 14 років очікувана тривалість життя зросла на 2,34 року для чоловіків і 2,91 року для жінок, що представляють п'ять відсотків найбагатших людей Америки, і всього на 0,32 0,4 року для найбідніших п'яти відсотків населення.

Крім того, економісти зазначили, що середня тривалість життя в США варіюється від регіону до регіону і різниця може досягати 4,5 років, проте пояснити цей феномен вони поки що не змогли. Серед районів з найнижчою тривалістю життя виявилися Мічиган, Огайо, Індіана, Кентуккі, Теннессі, Арканзас, Оклахома і Канзас.

Очікувана тривалість життя корелювала з поведінкою людини щодо власного здоров'я — наприклад, з курінням ( коефіцієнт кореляції -0,69). У той же час, якість первинного медичного обслуговування, умови ринку праці і психологічне середовище не показали суттєвої кореляції.

Автори роботи зазначають, що результати дослідження не вказують на прямий причинно-наслідковий зв'язок і їх не можна інтерпретувати однозначно. Наприклад, вони говорять про те, що важко пояснити, багатство чи впливає на здоров'я людей або навпаки, здоров'я є важливою умовою нагромадження багатства. Швидше за все, це складна взаємодія двох факторів, яке потребує подальшого дослідження.

скачать dle 12.0
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Професійна розробка сайтів

«    Квітень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30