Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Люди-мутанти скоро окупують планету

Люди-мутанти скоро окупують планету

Останнім часом на нашій планеті росте кількість людей, які володіють надприродними здібностями. Раніше так званих людей-мутантів можна було перерахувати по пальцях, але з кожним днем їх стає все більше і більше.

В даній ситуації ніхто не говорить про магічних здібностях, скоріше, не властивих звичайному людському організму особливості. Завдяки, яким така людина може творити неймовірні речі.
 

Люди-мутанти скоро окупують планету

До раси над-людей відноситься китайський хлопчик, якого назвали Нонг Юсуи. Першою відмінною ознакою, що виділяє його серед людей, можна вважати досить незвичайний і нехарактерний для жителів Азії і взагалі Скандинавії небесно блакитний колір очей. Крім яскравого кольору, очі мають нестандартну для представника людей будову. Їх виняткова особливість полягає у здатності відбивати світло, оскільки вони частково складаються з шарів особливих клітин. Такі клітини є невід'ємною частиною очей кішок, собак, єнотів та інших тварин. Такі очі допомагають Нонг Юсуи чудово бачити навіть у повній темряві. Китайський хлопчик перша в світі людина, у якого виявлено настільки цікава фізична особливість. Знайомі родини називають його «зоряним хлопчиком» або «дитиною-прибульцем».

Другий приклад над-людини був зафіксований в Індії. У місцевого жителя на ім'я Сінг Абу відзначена фантастична особливість крові, завдяки якій жоден з існуючих видів зміїної отрути на нього не діє. Його не раз кусали різні змії, починаючи від гримучої змії і закінчуючи королівською коброю, однак їх отрута розчинявся і модифікував на поживні елементи. Дослідження аналізу крові показали, що вона належить до досі невідомої науці групі.

Вчені припускають наступне: люди поступово мутують, щоб пристосуватися до забрудненої екології та інших техногенних змін. Оскільки світ щомиті змінюється, відповідно, і людині доводиться змінюватися у слід за ним, щоб вижити в новій реальності.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Професійна розробка сайтів