Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Поради закарпатцям: як зберегти тепло в оселі

Поради закарпатцям: як зберегти тепло в оселі

Як зберегти тепло в оселі
Питання збереження тепла вдома наразі надактуальне, якщо врахувати наближення зими та суттєве подорожчання енергоносіїв. Усе частіше українці задумуються над цією проблемою вже при купівлі квартири:
«Питання енергозбереження у новобудовах на сьогодні – один із провідних «пунктів» при купівлі житла. Не слід забувати, що окрім фінансових вигод, така економія має й екологічний аспект. Саме тому забудовники повинні стежити за сучасними технологіями та вживати заходів, щоб клієнтам не потрібно було до нього повертатися», - розповідають у БК «АvilaDeLuxе».
Відтак, при виборі житла експерти радять перевірити, чи враховані енергозберігаючі технології при будівництві. Важливу роль у цьому аспекті відіграють вікна. Можливо, на вигляд вони й однакові, однак їх структура та властивості можуть значно відрізнятися. Так, до прикладу, БК «АvilaDeLuxе»надає перевагу найстійкішим 5-камерним вікнам із подвійним склопакетом. За словами експертів, наразі це ефективний інструмент забудовників у збереженні тепла вдома. 
Окрім того, уже в проекті будинку повинне бути враховано утеплення фасадів:
«Все частіше ми стаємо свідками того, як відповідно до європейської практики мешканці багатоквартирних будинків самостійно утеплюють свої оселі. У новобудовах ці аспекти враховують при проектуванні. Встановлення спеціального теплоізоляційного шару з скловати допоможе зберегти не тільки тепло в оселі, але й вигляд фасаду будинку», - кажуть у будівельній компанії.
У сучасному будівництві використовують багато цікавих енергоефективних новинок, які можна застосувати і для старих будинків. Однак навіть у побутових умовах, дотримуючись простих правил, можна зекономити дороге тепло. 
По-перше, «удоскональте» свої батареї. Не рідко для цього використовують спеціальні теплові екрани – між стіною та батареєю встановлюють захисну плиту з шаром алюмінієвої фольги, що буде відбивати тепло назад до оселі.
Слід пам’ятати, що батарею не повинні загороджувати меблі та навіть штори. Експерти порахували, що це може знижувати тепловіддачу на 12%!
По-друге, краще провітрюйте кімнату частіше, але протягом короткого часу. Така система також дасть можливість зберегти тепло – при довгому провітрюванні сильно охолоджуються стіни, тому, щоб їх знову нагріти, потрібні будуть додаткові витрати.
І по-третє, намагайтеся мінімізувати будь-які можливості для виходу тепла. Насамперед це пов’язано з ущільненням дверей у кімнатах та безпосередньо – у квартиру. Якщо є можливість, заскліть балкон та зменшіть підвіконня – часто саме через застарілі «стандарти» у багатоквартирних будинках втрачається тепло.
Загрузка...
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Професійна розробка сайтів