Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Закарпатець хотів провезти контрабандою 800 пачок цигарок

Закарпатець хотів провезти контрабандою 800 пачок цигарок

Закарпатець хотів провезти контрабандою 800 пачок цигарок

 На митному посту "Тиса" Закарпатської митниці ДФС припинено спробу незаконного переміщення тютюнових виробів у тайнику. 

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Закарпатській області.


Сховище знаходилось у вантажному автомобілі "MERCEDES-BENZ SPRINTER 312" із іноземною реєстрацією, на якому громадянин України заїхав на митний пост, прямуючи в приватних справах до Італії.

Формою проходження митного контролю українець обрав порядок "червоний коридор". При усному опитуванні він заперечив наявність будь-яких товарів, в тому числі тих, що підлягають декларуванню, а також повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.

На підставі наявності ознак облаштування транспортного засобу спеціально виготовленими сховищами або використання інших засобів чи способів, що утруднюють виявлення товарів, працівники митниці провели поглиблений митний огляд "MERCEDES-BENZ SPRINTER 312". В результаті під декоративною обшивкою стелі автомобіля митники виявили приховані від митного контролю тютюнові вироби. Зокрема, виявлено 818 пачок сигарет вітчизняного виробництва, з акцизними марками України, торгової марки "MARLBORO". Вартість сигарет, згідно з маркуваннями на пачках, становить 21 268 гривень, а вартість автомобіля – 36 530 грн.

Таким чином, громадянин України вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, автомобіль та цигарки вилучено до рішення суду.
Загрузка...
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Професійна розробка сайтів