Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Як уникнути ризиків, купуючи квартиру

Як уникнути ризиків, купуючи квартиру

Дуже важливо купувати квартиру виключно у самого власника і в жодному випадку не зв'язуйтеся з продажем за домовленістю.Як уникнути ризиків, купуючи квартиру

Немає більш заповітні покупки, ніж покупка власної квартири. Це досить таки дорога покупка, яка пов'язана з великим ризиком. Важливо не пійматися на виверти шахраїв, вклавши кошти і не отримавши бажаної квартири. У такому делікатній питанні, як придбання квартири, не обійтися без кваліфікованої юридичної допомоги.

Не секрет, що закон деколи не завжди на боці покупця, найчастіше на країні забудовника або ж продавця, посередника. Одним словом, при покупці потрібно враховувати всі можливі ризики.

Насторожити увагу потрібно на самій вартості квартири. Якщо вона кардинально відрізняється від ринкової (менш ніж на20-30%), то серйозний привід задуматися, а чи варто зв'язуватися? Такими операціями "за строковими продажу" займаються деякі фірми, чий офіс орендований на деякий час, про що покупець, і знати не знає. Довіряти таким сумнівним фірмам не варто.

Після занадто важко буде їх знайти і що щось вимагати.

На жаль, укласти успішну операцію купівлі житла нині складно. Підвести можуть і цілком солідні фірми, що займаються продажем житла. Важливо розуміти, що купити квартиру успішно можна лише в тому випадку, якщо ви будете все ретельно перевіряти.

Придбання вторинного житла - дилема. Варто багато чого перевірити і продумати. Адже в результаті ви ризикуєте залишитися без нічого - грошей і квартири. Така перспектива світить тим, кому пощастить купити квартиру, яка перебуватиме під арештом, оформлена за підробленими документами та ін.

Важливо здобувати квартиру виключно у самого власника і ретельно оглянути документи на житло. Не зв'язуйтеся з продажем за домовленістю. Це занадто ризиковано. Зверніть увагу, чи вперше продається квартира. Якщо багато разів - будьте гранично уважні.

Uzhgorod.net.ua
Загрузка...
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Професійна розробка сайтів