Озеро Синевир приваблює туристів навіть взимку

Святкування Нового року у Закарпатті - це завжди атмосферно та колоритно


Це втілення мрії багатьох жителів України про зимову відпустку та канікули дітей в горах із засніженими вершинами.
Новорічний відпочинок в горах – це також можливість відчути унікальність колориту закарпатського села з його мешканцями, завжди щирими та гостинними.
Щороку озеро Синевир, що на Міжгірщині, зачаровує гостей краю казковим зимовим пейзажем.
Цього року в Ужгороді, до Нового року розтанув сніг і багато охочих, в пошуках новорічного настрою, їдуть далеко в гори, щоб зустріти Новий рік по-справжньому і обов’язково із снігом!
Напередодні Нового року, помилуватись красою зимового озера Синевир та побути подалі від метушливих міст, приїхало багато туристів зі Львова, Києва, Одеси та Харкова.
Для відпочинку поблизу озера Синевир на новорічні свята туристів чекало багато несподіванок: катання на санях, прогулянка навколо озера і навіть ходьба вздовж нього по льоду. Також для туристів є можливість потішити себе сауною та банею.
Особливо популярними взимку серед туристів є катання на санях, запряжених кіньми.
Кореспондент сайту міста Ужгорода поцікавився у місцевого конюха скільки коштує такий засіб пересування до озера Синевир по засніженому лісі. Чоловік жваво посміхаючись відповів, що ціна такого катання на санях 50 грн з однієї людини.
Житель Києва Дмитро, від такої поїздки дуже задоволений і каже: «Така розвага дорожча ніж таксі, але спробувати покататись санями хоча б раз у житті вартує того. Задоволення від такої поїздки важко переоцінити. Я отримав заряд енергії на весь день та веселий настрій для святкування Нового року».
Місцеві жителі пропонують туристам багато закарпатських сувенірів, трав’яний чай, гарячий глінтвейн, мед від застуди, різноманітні сиропи від кашлю та іншу продукцію.
Відпочинок навколо закарпатських гір – це завжди унікальна можливість отримати незабутні враження, відпочити і тілом і душею!

За матеріалами: https://www.0312.ua
??