Фетиваль колядок "Віфлеєська зірочка" на Тячівщині: розклад


З 10 січня на Тячівщині розпочнеться традиційний районний фестиваль колядок серед дітей“Віфлеємська зірочка”, який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.Учасники фестивалю - вихованці дошкільних навчальних закладів та учні 1-4 класів загальноосвітніх шкіл.

Стартує фестиваль 10 січня у актовому залі Буштинської ЗОШ І-ІІІ ст. О 10.00 розпочнуть виступати дитсадки,у 12.00 продовжать школи. У Буштині колядуватимуть діти з  населених пунктів: смт. Буштино, с. Вонігово, с. Новобарово, с. Теребля, с. Дулово, с. Чумальово, с. Кричево, с. Колодне, с. Угля, с. Мала Уголька та В.Уголька.

11 січня 2018 року, у м. Тячів, у великому залі районного будинку культури з 10.00 год. виступатимуть  вихованці дитсадків, з 12.00 виступи продовжать учасники шкіл. У Тячеві братимуть участь діти  з таких населених пунктів: м. Тячів, с. Руське Поле, с. Тячівка, с. Тячівські Лази, с. Округла, с. Бедевля, с. Біловарці, смт. Тересва, с. Криве та с. Грушево.

Черговий тур фестивалю відбудеться 12 січня, у будинку культури с. Терново. З 11.00  год. виступатимуть ДНЗ та з 12.00 продовжать школи. Участь у фестивалі тут братимуть учні шкіл та вихованці ДНЗ з таких населених пунктів: с. Терново, с. Добрянське, с. Вільхівці, с. Вільхівські Лази, с. Новоселиця, с. Широкий Луг та с. Тарасівка.

15 січня, у смт Дубове, в актовому залі Закарпатського машинобудівного технікуму, о 11.00 виступлять учасники дитсадків та продовжать учасники шкіл в 12.00 з  таких населених пунктів: с. Ганичі, с. Калини, смт. Дубове, с. Красна, смт. Усть-Чорна, с. Руська Мокра, с. Німецька Мокра та с. Лопухів.

16 січня в актовому залі Солотвинської дитячої школи мистецтв пройде заключний тур фестивалю. Об 11.00 год. виступлять учасники ДНЗ та в 12.00 учасники ЗОШ, з таких населених пунктів: с. Топчино, с. Глибокий Потік, с. Нижня Апша та смт. Солотвино.

Всі учасники будуть заохочені подарунками.

Оргкомітет