Загроза третьої світової. Через кого загинуть мільйони

Найбільшими загрозами миру в світі є РФ, Північна Корея, Іран, а також терористичні угруповання.На високу ймовірність третьої світової війни впливає навантажена ситуація, пов'язана з основними загрозами в світі – РФ, Північною Кореєю, Іраном, а також терористичними угрупованнями, передає Ukr.Media.
Директор департаменту міжнародних багатосторонніх відносин Фонду "Майдан закордонних справ" і дипломат Олександр Хара визначив ці країни як найбільш небезпечні в плані конфліктності: "Найбільшими загрозами миру в світі є РФ, Північна Корея, Іран, а також терористичні угруповання. Дещо в меншому ступені (на регіональному рівні) можуть виникнути конфлікти між Китаєм і Індією, Індією і Пакистаном".
Також, за його словами, Росія поводиться агресивніше ніж Пекін, хоча вони обидві розширюють свій вплив на сусідів.
Крім того, Хара пояснивши ситуацію, яка склалася навколо Південної Кореї і КНДР. За його словами, санкції і тиск США на Кім Чен Ина може не привести до розв'язки конфлікту, так як Північна Корея явно не збирається відступати.
“Ключовими гравцями в північнокорейському кризі є США і Китай. Росія швидше намагається погіршити ситуацію, не маючи істотного впливу на Пхеньян. Нещодавно прийняті Радою безпеки ООН санкції значно посилюють тиск на Кім Чен Ина, а військове посилення американських союзників (Південної Кореї і Японії) разом з присутністю американців у регіоні – створює реальну загрозу його режиму, стимулюючи його до мирного вирішення. На жаль, ситуація не виглядає таким чином, що Північна Корея почне відступати, оскільки там розуміють свої переваги. Отже, ця проблема буде залишатися гострою і в 2018 році. Імовірність збройного конфлікту, включаючи ядерний компонент, на жаль, досить висока", – сказав дипломат.
??