У Вонігові тривають аварійно-відновлювальні роботи на річці Теребля (ФОТО)


Наслідки грудневого падовку, через який у Вонігові річка Теребля підмила дамбу та вийшла з берегів, підтопивши понад 110 дворогосподарств та 27 будинків, поступово ліквідовують.Як повідомив начальник Тячівського МУВГ Сергій Стойка, у Вонігові  на місці прориву річки працює бригада хустської «ПМК-240», яка проводить першочергові аварійно-відновлювальні роботи, аби зняти навантаження з пошкодженої дамби та відвести основне русло річки від цієї ділянки. 

Тривають роботи вже тиждень, однак через підняття рівня води у річці на два дні водникам довелося зробити перерву. Наразі відновлювальні роботи продовжено. Вже зроблено більше 120 метрів прокопу для  відводу основного русла річки від пошкодженої дамби. Загалом, такий прокоп здійснять вздовж 300 метрів берегової лінії. Також на аварійній ділянці планується облаштувати напівзагати, закріпивши їх негабаритним каменем. За тиждень-два водники планують завершити роботи. 

Поки що підрядник виконує роботи за власні кошти, однак передбачається, що після підписання угоди з РДА фінансуватимуться вони з місцевого бюджету або резервного фонду. 

Також Сергій Степанович повідомив, що проект з капітального ремонту аварійної дамби вже відкоректовано й зараз він проходить експертизу. 

Tyachiv.com.ua