На Тячівщині дітей активно вакцинують проти кору


З початку вересня, відколи у медичні заклади району надійшли вакцини КПК, вже імунізовано від кору 2 тисячі 140 дітей. У запасі залишаються ще 70 порцій вакцини по всьому району, однак їх буде використано впродовж тижня. Про це виданню розповіла нештатний районний спеціаліст з питань сімейної медицини, головний лікар Калинівської АЗПСМ Світлана Фіцай.Зі слів лікаря, ситуація зі спалахом кору у районі контрольована і наразі триває активна вакцинація від інфекційної недуги дітей. 

Вакцинувати малюків від кору тячівські медики почали ще у вересні, як тільки надійшли у медичні заклади вакцини КПК. Загалом, поступило 2 тисячі 200 порцій. У той час як потреба була у вакцинації та ревакцинації близько 7 тисяч неповнолітніх. Така кількість неімунізованих малюків зумовлена тим, що впродовж останніх трьох років медичні заклади району не були забезпечені достатньою кількістю х вакцин КПК (для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи), - розповідає Світлана Фіцай. - З початку вересня вже близько 2 тис 140 дітей охоплені щепленням від кору у всіх населених пунктах району. Ще близько 70 порцій вакцин буде використано для імунізовації малюків впродовж тижня. Очікуємо, що на початку лютого у медичні заклади району надійдуть нові дози вакцин. 

Світлана Анатоліївна зауважує, що вакцини КПК, які наразі використовують медики, легко та без ускладнень переносять імунізовані дітки. Тож рекомендує батькам, діти яких ще не щеплені проти кору, звернутися до дільничих педіатрів для корекції вакцинації.

Tyachiv.com.ua
??