Військовим пообіцяли збільшити пенсію на 77%


Пенсія буде перерахована "заднім числом" з 1 січня 2018 року. Причому військовослужбовцям, які брали участь у бойових діях, пообіцяли більш значне підвищення.
Унаслідок реформи пенсійного забезпечення військовослужбовців їхня пенсія збільшиться на 77%. Також будуть враховані інтереси учасників бойових дій. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє в п'ятницю, 19 січня, Урядовий портал. 

"Після початку пенсійної реформи у 2017 році середня пенсія по країні зросла до 2448 гривень, а середня пенсія силовиків становить 2600 гривень, тобто вони практично зрівнялися. Це негативна і неправильна ситуація, адже військові повинні мати більшу пенсію. Тому після проведення змін у пенсійному забезпечення військовослужбовців, за нашими розрахунками, пенсії військових повинні збільшитися не менш ніж на 77%", - сказав Рева. 

Він підтвердив, що перерахунок пенсій відбудеться з 1 січня 2018 року відразу після прийняття відповідного закону. 

Таким чином, механізми, які вводить реформа, дозволять диференціювати в більший бік розмір пенсій цих військових в порівнянні з військовослужбовцями, які перебували в тилу.