Захисник Вітчизни - почесна професія


Професія військового стає все популярнішою, за даними аналітиків Міжнародного кадрового порталу. За останні пару років бути військовим стало справою почесною: більшість Українців дивляться на людину в камуфляжі з глибокою повагою, а поняття захисника Батьківщини  втратило формальність.

Між військовими навчальними закладами України та навальними закладами США,Канади,Великобританії, Німечини, Франції та другими країнами ЄС діють програми співпраці та обміном досвіду.

Тячівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів для вступу у вищі військові навчальні заклади України.

У військових навчальних закладах здійснюється підготовка громадян на посади осіб офіцерського та сержантського складу для проходження військової служби за контрактом У Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

Прийом на навчання до ВВНЗ здійснюється на конкурсній основі згідно з правилами прийому на навчання до вищих військових закладів України.

Правила прийому до вищих військових навчальних закладів України у 2018 році висвітлені на офіційних сайтах, а саме:

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба – hups.mil.gov.ua, контактні телефони: (057) 704-96-93 та (095) 943-53-55;

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка – www.mil.univ.kiev.ua;

Кафедра військової підготовки Київського Національного авіаційного університету -  www.nau.edu.ua, контактні телефони: (044) 502-82-38 та (044- 249-09-67);

Військово-юридичний факультет Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – http//nlu.edu.ua;

Кафедра військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу - http//nung.edu.ua/department/квп, контактний телефон: (+380342) 50-25-06;

Кафедра військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка - http//kvp.kpnu.edu.ua, контактний телефон: (03849) 502-50.


Для отримання повної інформації стосовно вступу до вищих навчальних закладах України та прийому на військову службу за контрактом звертатись особисто до Тячівського районного військового комісаріату за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності, 49. або за телефоном (03134) 3-34-34


Військовий комісар Тячівського районного

військового комісаріату

підполковник                                 І.М.Тищук