Оператори заплатять майже 2,5 мільярди за 4G

Оператори Vodafone Україна, Lifecell і Київстар запропонували за 4G-ліцензії 2 млрд 456 млн грн.Найбільша кількість лотів на торгах «з голосу» за отримання 4G-ліцензій взяв оператор Київстар.Про це стало відомо в ході торгів в Українському центрі радіочастот.
Так, в ході торгів трійка мобільних операторів заплатила за ресурс 4G 2 млрд 456 млн грн. За словами голови НКРЗІ Олександра Животовського, це на 169 млн грн перевищує сумарну початкову пропозицію операторів.
Зокрема, товариство Lifecell стало переможцем у першому і другому лоті, запропонувавши, відповідно, 601 млн 600 тис. 50 грн і 307 млн 650 тис. 501 грн.
Компанія Київстар забрала найбільшу кількість лотів — за третій, четвертий і п’ятий лот вона запропонувала найвищу ціну. За п’ятий лот, зокрема, “Київстар” запропонував найбільше — 330 млн 301 тис. грн.
Шостий і сьомий лоти забрала компанія Vodafone Україна.
Як відомо, за рішенням тендерної комісії торги проходили в приміщенні державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
Тендерна комісія заявила про виконання усіма претендентами на отримання ліцензій на 4G в діапазоні 2600 МГц умов щодо сплати тендерної гарантії. Заявки на шість лотів по 10 МГц подали мобільні оператори Vodafone Україна, lifecell і Київстар. На перший лот — на 20 МГц — тільки Vodafone Україна і lifecell.
??