7 ознак того, що у вас сильна аура

А у Вас сильне біополе?Ознака перша:якщо аура чиста і сильна, людина майже не хворіє. Коли аура мізерна, людина перевтомлюється, у нього часті головні болі, з'являються хронічні захворювання, він легко застуджується. Інколи справа заходить далі — з'являються ознаки більш серйозних захворювань, передає Ukr.Media.
Ознака друга:сильне біополе дарує своєму носієві неймовірну удачу у всіх справах. Грубо кажучи, у людей з сильною енергетикою завжди більше шансів досягти успіху без помітних зусиль.
Ознака третя:сильна аура відчувається, якщо людина випромінює оптимізм. Коли ви стоїте поруч з такою людиною, вам хочеться діяти, хочеться завойовувати світ, і ви бачите все в приємному світлі. Якщо це особа протилежної статі, то у нього дуже легко закохатися.
Четверта ознака:до людей з високим рівнем енергетики не липнуть проблеми. Це аж ніяк не означає, що у таких людей проблем немає зовсім, просто вони не доставляють йому такого дискомфорту.
Ознака п'ята: якщо людина володіє високим рівнем енергетики, то він, швидше за все, лідер. Вести за собою інших і бути слабким — це дві речі, які абсолютно не порівняти один з одним.
Ознака шоста:сильна аура — сильне тіло. Коли людина сильна душевно, вона сильна і фізично. Вона витривалий, повільно втомлюється і завжди готова підкорювати нові вершини.
Ознака сьома:його розум відкритий. Ці люди не бояться експериментувати, розширювати рамки, заглядати за горизонт. Сильна енергетика дозволяє не боятися змін, причому абсолютно будь-яких. Це ще раз доводить, що життя — це динаміка. Життя — це зміни і постійні, перманентні перетворення.
Неможливо володіти тільки двома ознаками, а не всіма сім'ю. Просто вони по-різному розвинені. Є невеликі відхилення або аномалії, але в цілому, кожен з пунктів піднімається з зростанням біополя. Просто треба працювати над своєю енергетикою і поглядами на світ — тоді все вийде.
??