Блискавка вдарила в церкву під час служби і вбила 15 парафіян

У Руанді не менше 15 осіб загинули від блискавки, що вдарила по церкві.У Руанді не менше 15 осіб загинули від блискавки, що вдарила по церкві. Про це повідомляє видання Washington Post, передає Ukr.Media.
Інцидент стався в окрузі Няругуру Південної провінції. Блискавка вдарила по церкві адвентистів сьомого дня, де зібралися понад 150 осіб. В цей день служба тривала довше звичайного з-за виступу хору, який приїхав з іншого населеного пункту.
«Раптово пролунав гучний гуркіт», — розповів Washington Post старійшина церкви. З-за електричного розряду більшість присутніх впали на землю. Кілька прихожан загинули на місці, ще один помер по дорозі в лікарню. Пізніше від отриманих травм померли ще три людини.
Були госпіталізовані понад 140 осіб, які перебували в церкві. Більшість з них вже виписалися, проте 17 людей залишаються у лікарні. За інформацією місцевої влади, стан одного з них залишається важким.
У 2017 році повідомлялося, що в Зімбабве блискавка вбила шістьох людей, що прийшли на похорон. Вона потрапила в дерево, під яким учасники церемонії ховалися від дощу.
??