У Фінляндії чоловік народив дитину

??
Пологи мали відбутися в першій половині березня, проте дитина з'явилася на світ на кілька тижнів пізніше. Вага новонародженого - майже 4 кілограми, зріст - 53 сантиметри.
У Фінляндії зафіксовано перший випадок, коли дитину народив батько. За інформацією інформагентства L?nnen Media, пологи повинні були відбутися в першій половині березня, проте дитина з'явилася на світ на кілька тижнів пізніше, пише Yle.

Молодий батько при народженні був жінкою, проте пройшов через процедуру зміни статі і в позаминулому році та отримав посвідчення особи чоловіка. Він вирішив перервати гормональну терапію, щоб спробувати завести дитину разом зі своїм партнером. За словами батька, вагітність пройшла без проблем. 

"Вага новонародженого - майже 4 кілограми, зріст - 53 сантиметри. Кілька останніх тижнів були складними: тоді почуття гумору почало вичерпуватися. Проте пологи пройшли добре", - розповів чоловік. 

Батьки розповіли, що зіткнулися з бюрократичними перепонами в лікарні і в передпологовій консультації. Медичні електронні системи не хотіли визнавати ситуацію, при якій у людини, яка чекає дитину, встановлений соціальний ідентифікаційний номер чоловіка. 

Раніше в США трансгендер на ім'я Кейсі Салліван став першою людиною, яка народила, будучи жінкою, а потім зважилася на пологи ще раз, але вже змінивши стать на чоловічу.??