В Україні після травневих свят подорожчають квитки на потяги – "Укрзалізниця"

??В Україні після травневих свят подорожчають квитки на потяги – "Укрзалізниця"
УЗ збиралася підняти ціни на квитки з початку квітня, але чекала відповіді з Кабміну

Рішення про підвищення тарифів на пасажирські залізничні перевезення в Україні може вступити в силу після травневих свят. Про це розповів глава ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов на Українському інфраструктурному форумі в Києві 19 квітня.

"Ми пройшли узгодження на рівні профспілок. Отримали відповідь від ГРС і Мінекономіки. Зараз ми знаходимося на фінальній стадії з кількома міністерствами і я сподіваюся, що в травні ми зможемо говорити, що рішення прийнято і ми його наведемо в дію. Напевно, після святкового періоду", – розповів Кравцов.

Як повідомлялося, на початку квітня "Укрзалізниця" відклала підвищення цін на квитки, оскільки відповідний наказ Міністерства інфраструктури узгоджувався в ряді інстанцій.

Індексацію планується провести у всіх категоріях поїздів і вагонів (крім вагонів першого класу поїздів "Інтерсіті +"). Підвищення цін на квитки торкнеться маршрутів по Україні.

"Укрзалізниця" збиралася з 1 квітня 2018 року підвищити ціни на пасажирські залізничні перевезення - крім приміських, - на 10%, а в цілому провести таке підвищення ще два рази в цьому році. Раніше передбачалося зростання пасажирського тарифу на 12% з 1 квітня і 1 жовтня.

Раніше глава Мінінфраструктури України Володимир Омелян відзначав, що для підвищення цін на залізничні квитки УЗ повинна збільшити рівень комфорту в поїздах.

"З 2014 року не було переіндексації цін на залізничні квитки. Без підвищення цін неможливо підвищити якість перевезень."Укрзалізниця" зараз розглядає питання про підвищення цін. Але я доручив спочатку підвищити якість перевезень, що дозволить обґрунтовано підвищити ціни. Буде це 10% або інша цифра, стане відомо пізніше", - заявляв Омелян.

Джерело ??