Передбачення на найближче майбутнє від відомого астролога Ліндсей Едвардс

Американський астролог Ліндсі Едвардс опублікувала прогноз на найближче майбутнє, що стосується деяких видних політиків сучасності.

Передбачення на найближче майбутнє від відомого астролога Ліндсей Едвардс

Чому саме ці політики потрапили в поле зору астролога, думається, зрозуміло кожному. А ось наскільки точними стануть ці передбачення, покаже тільки час, інформує Ukr.Media.
У будь-якому випадку, це цікаво, оскільки, якщо говорити відверто, прогноз астролога Ліндсі Едвардс перегукується з передбаченнями деяких видних світових аналітиків, які в своєму бачення найближчого майбутнього світу спираються, як відомо, не на зірки, а просто простежують тенденції розвитку сучасного суспільства.
Астролог про Дональда Трампа
Не дивлячись на всі розмови та струси повітря в пресі, імпічмент президенту США цього року не загрожує, а ось убити його цілком можуть, і якщо таке трапиться, то восени, швидше за все, в жовтні цього року.
Незабаром більш явними стануть проблеми в родині президента, хоча Меланія на публіці буде демонструвати ідеальну подружню пару. Причому сам Трамп також буде приховувати сімейні розбіжності, оскільки причиною в цій драмі, схоже, виступає сама Перша Леді країни, а не її чоловік.
Астролог про Терезу Мей
Політична кар'єра цієї леді, можна сказати, закінчена, в травні їй доведеться піти у відставку. Причому передувати цьому, посилюючи політичну кризу в Великобританії, будуть кілька терористичних актів. Після цього преса звинуватить Мей не тільки в її політичних прорахунках, а й в надмірному пристрасті до алкоголю. Правда, як то кажуть, вже на другий день про Терезу Мей - всі забудуть, причому не тільки в Британії, але і у всьому світі.
До речі, Лондон і після відходу Терези Мей буде ще довго піддаватися терористичним атакам, до яких Росія, як завжди, не матиме жодного стосунку ...
Астролог про Кім Чен Ина
Оскільки Трамп продовжить гнути свою лінію по відношенню до Північної Кореї, залякуючи її війною і всілякими санкціями, лідер цієї країни Кім Чен Ин стане все більше демонструвати світові, що КНДР готова відстоювати свою незалежність від США та інших наддержав, покладаючись на власні сили і рішучість народу цієї маленької країни боротися до останнього солдата.
Ніякі мирні переговори, про які сьогодні багато говорять в пресі, між лідерами США та Північною Кореєю так і не відбудуться. При цьому Кім Чен Ин буде все більш демонструвати, що його країна не прагне ні до яких війн (відмовиться від ядерних випробувань), однак зробить все можливе, щоб КНДР могла дати відсіч будь-якому агресорові, будь то США, Японія чи будь-яка інша країна. В цілому ж Північна Корея почне вибудовувати свої відносини з Китаєм і навіть Південною Кореєю на основі взаємних економічних та політичних інтересів. І тільки для США ця країна як і раніше буде як кістка в горлі ...
??