“Згвалтував та вбив свого 1-річного сина…”: Над гвалтівником у тюрмі познущались інші ув’язнені (ФОТО 18+)


“Згвалтував та вбив свого 1-річного сина…”: Над гвалтівником у тюрмі познущались інші ув’язнені (ФОТО 18+)Вбивцю і насильника дитини згвалтували і катували ув'язнені у в'язниці, після того, як дізналися про його справу: він побив, згвалтував і вбив свого пасинка, якому виповнився 1 рік і 8 місяців, передає Корупція.Інфо.

З'явилося безліч інформації про дитячого вбивцю на ім'я Даріель Діксон Хав'єр Менезес, учасника змагань і інструктора по Джиу-джитсу, який здався бразильській владі після вбивства свого пасинка і найняв адвоката.
Дитина була госпіталізована 27 вересня в лікарню Анчіета, Вансбек і померла через два дні. Медикам повідомили, що потерпілий впав. Однак працівники лікарні повідомили поліції, що виявлені рани не могли стати результатом падіння.

«Причиною смерті стала серйозна черепно-мозкова травма, отримана в результаті сильного удару. Тільки людина з хорошим вестибулярним апаратом і знанням технічних прийомів, яким був вітчим, борець джиу-джитсу, міг знати, як заподіяти такі травми », сказала дільнична Таня Соареш.


«У дитини також була тріщина в задньому проході. Було неясно, чи було це викликано сексуальним насильством або чим-небудь іншим, так як запор теж міг стати причиною тріщини ».

Після того, як Хав'єр здався, він потрапив до в'язниці з іншими ув'язненими і став ціллю, як мінімум, для 20 ув'язнених. "Хав'єр був зґвалтований 20 ув'язненими. У нього були рани по всьому тілу, найбільш серйозні були в місці заднього проходу".

Незадоволені і навіть розсерджені страшним злочином, який вчинив інструктор, ув'язнені зірвали шви, накладені медиками, і знову його згвалтували. Плями крові досі видніються на штанях хлопця і є свідченням того, наскільки сильно він постраждав.

Можливо, це трохи неправильно схвалювати страждання, заподіяні цьому хлопцеві його кримінальними товаришами, але багато хто вважає, що ув'язнені вчинили правильно.“Згвалтував та вбив свого 1-річного сина…”: Над гвалтівником у тюрмі познущались інші ув’язнені (ФОТО 18+)
?