Стосується кожного: на Тячівщині чоловік вбив свою вагітну дружину (Відео, фото)


16 травня, в ефір вийшов новий випуск програми Стосується кожного під назвою «Фатальні ревнощі». У ньому піде мова про страшному вбивстві багатодітної мами Эльвіри Бібен. Жінка загинула від рук власного чоловіка.
Психологи стверджують: кожен п’ятий шлюб руйнують ревнощі. Але найстрашніше – коли помилка, вчинена з-за ревнощів, стає фатальною. У серпні минулого року житель села Бедевля на Закарпатті Віктор Бібен застав свою дружину Эльвину зі стороннім чоловіком. Він накинувся на жінку і забив її до смерті. З Эльвиной Віктор прожив у шлюбі 16 років, постійно ревнуючи і з’ясовуючи стосунки. Але чому жінка продовжувала жити з ним і народила йому п’ятьох дітей?
Стосується кожного: фатальная ревность (эфир от 16.05.2018)
Віктор Бібен те що трапилося називає нещасним випадком, а не вбивством. Чоловік, з яким він застав дружину, – його найкращий друг.
«Коли я їх побачив, у мене все потемніло в очах, а далі нічого не пам’ятаю», – каже він.

Сьогодні Віктор Бібен перебуває під домашнім арештом. Чоловік сподівається отримати мінімальне покарання заради своїх п’ятьох дітей, яких виховує один. Віктор дуже боїться, що їх віддадуть у дитячий будинок.
Редактори програми Стосується кожного розшукали чоловіка, який був з Эльвиной в день її вбивства. Він прийде в студію, щоб викласти свою версію події. Віктор Бібен вийде на зв’язок зі студією з свого будинку, щоб розповісти про події тієї ночі і вперше після того, що сталося по-чоловічому поговорити з колишнім другом.
Стосується кожного: фатальная ревность (эфир от 16.05.2018)
Під час підготовки до ефіру програми ледь не сталася ще одна трагедія. Журналістка проекту Стосується кожного на зйомках в селі Бедевля буквально врятувала життя матері Віктора Бибена. Дівчина також вийде на зв’язок зі студією з місця подій і розповість, що ж сталося.
Розбиратися у цій драматичній історії будуть експерти програми Стосується кожного: психолог Олександр Чижов, адвокат Олександр Мозолевський, співачка Маша Гойя, багатодітна мама Наталя Ібрагімова, заслужена артистка України Ярослава Руденко, народний артист України Анатолій Демчук.

Чи вдасться експертам Стосується кожного з’ясувати, хто з присутніх у студії говорить правду? Чому багато односельці виявилися на стороні Віктора, хоча його звинувачують в такому страшному злочині?
Стосується кожного: фатальная ревность (эфир от 16.05.2018)