Чоловік пішов по гриби і знайшов двоголове оленя

Житель американського штату Міннесота відправився в ліс у пошуках грибів, а знайшов труп двоголового білохвостого оленяти. Про це повідомило видання Science Alert.Чоловік повідомив про знахідку в лісництво, і тіло самки тварини було доставлено в міністерство природних ресурсів штату, де його заморозили для подальших досліджень: аутопсії, МРТ та комп’ютерної томографії.Дослідження показали, що хребет тварини роздвоюється, і з нього ростуть дві шиї з окремими головами. Тварина було народжене мертвою, оскільки її легені були не до кінця сформовані. У оленяти було дві травних системи, але тільки одна з них була повноцінною, і два серця, однак всього одна печінка на двох.
Зоолог Джино Д ‘Анджело (Gino D’Angelo) з Університету Джорджії зазначив, що подібна аномалія є «виключно рідкісною». За його словами, до цього оленів-сіамських близнюків йому доводилося спостерігати тільки в утробі.
Подібна аномалія час від часу зустрічається у домашніх тварин: овець, корів і навіть кішок, і набагато рідше – в дикій природі. Згідно з даними видання, в науковій літературі з 1671 року по 2006 рік згадується всього 19 випадків мутації у диких тварин. П’ять з них були оленями.
??