На вихідних в Україну прийде різке похолодання і дощі: де буде холодніше за все

??На вихідних в Україну прийде різке похолодання і дощі: де буде холодніше за все
Погодні умови будуть дуже мінливі, і в різних регіонах країни українців чекає різна погода

Після спекотного тижня, на вихідних українців чекають серйозні перепади температури і дощі з грозами. Погода буде різною в залежності від регіону країни.

На вихідних в Україну прийде різке похолодання і дощі: де буде холодніше за все

Так, в суботу, 2 червня, західні області накриють дощі з грозами, однак буде досить тепло. Вдень очікується 25-27 тепла, і навіть ночі будуть досить теплими – 12-14 градусів.

На решті території України опадів не очікується, але відзначатиметься зниження температури. У центральних і південних регіонах синоптики прогнозують 23-25 градусів, а ось вночі всього 8-10 тепла.

Холодніше за все буде на сході та півночі країни. Денна температура буде помірно теплою – 20-22 градуси, а ось вночі зовсім похолодає 5-8 градусів, а в Луганській області і зовсім до 4-6.

На вихідних в Україну прийде різке похолодання і дощі: де буде холодніше за все

У неділю, 3 червня, дощова погода поширитися і на північ країни і деякі центральні області. Там очікується температура повітря 23-25 тепла вдень і вночі 11-13.

На заході країни продовжаться дощі з грозами, але буде досить тепло – 23-25 градусів вдень і вночі до +14.

У порівнянні з суботою підвищиться нічна температура на сході – до 10 тепла, місцями до 12-ти. Днем раніше буде помірно тепло 22-24 градуси.

Традиційно спекотний південь на вихідних буде з температурою всього 23-26 тепла, а в Одеській області і зовсім 21-23 градуси.

Джерело ??