Юні тенісисти Тячівщини здобули ряд перемог у змаганнях за першість Закарпатської області з тенісу серед ДЮСШ (ФОТО)

З 9 по 10 червня на тенісних кортах ужгородського спортивного комплексу «Юність» відбулася першість Закарпатської області з тенісу серед ДЮСШ.Майже 70 учасників з Ужгорода, Мукачева, Берегова, Сваляви, Хуста та Тячева виборювали першість серед юнаків і дівчат  у вікових підгрупах до 10, 12, 14 та 16 років. Беззаперечного успіху на цих змаганнях добилися  тячівці, на рахунку яких у одиночному і парному турнірах  шість перших, одне друге і одне третє місця та, як підсумок, перше загально-командне місце!

Чемпіонами Закарпатської області стали: Ігор Шишмарьов, Артур Гепп, Дарина Глібчук, Марія Тиводар. Друге місце посіла Ярина Малицька, третім призером змагань стала Яна Дербак. Четверті місця у своїх вікових підгрупах посіли Валерія Гегедиш, Марія Шишмарьова,  Ірина Онойко, Анастасія Григоренко, Валерія Лукач.

Готували до змагань юних тячівців тренери відділення тенісу Тячівської ДЮСШ К.Е.Мечей, Г.З.Белені та В.Ю. Павлишинець.