Тячівський відділ поліції отримав нову службову автівку

Тячівський відділ поліції отримав нову службову автівку
Ключі дільничним регіональних підрозділів вручили Арсен Аваков та Сергій Князєв 
Сьогодні, 16 червня, у Харківському національному університеті внутрішніх справ відзначили 95-ту річницю створення служби дільничних інспекторів. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і Голова Національної поліції України  Сергій Князєв привітали працівників поліції зі всієї України. 
За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, для громадян, які живуть у сільській місцевості та у віддалених районах, дільничний офіцер поліції є чи не єдиною людиною, до якої звертаються по захист і допомогу. Водночас поліцейська реформа, яка йде вже чотири роки, на думку українців, є однією з найбільш помітних і дієвих. Близько 40 відсотків громадян довіряють поліцейським. 
«Це безпрецедентний рівень довіри, і так повинно бути. Довіра – це те, на чому базується ваша ефективність. Більше довіри – у вас більше авторитету і більше можливостей впливати на ситуацію», – наголосив глава МВС України», – повідомляє Депатамент комунікації НПУ. 
Голова Національної поліції України Сергій Князєв наголосив, що НПУ хоче довести всьому суспільству, що дільничний поліцейський – це основа основ роботи поліції. Очільник поліції зазначив, що від професійного дільничного інспектора та фахового працівника карного розшуку залежить декриміналізація оперативної обстановки у населених пунктах.
Арсен Аваков та Сергій Князєв вручили дільничним регіональних підрозділів ключі від 20 нових службових автомобілів. Один із них поїде на Закарпаття в Тячівський відділ поліції. Нагадаємо, що саме у цьому районі відкрилася оновлена поліцейська станція. 

Участь в урочистостях від Закарпаття взяли заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Ярослав Лебович та керівництво управління превентивної діяльності ГУНП. 
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області