Важлива інформація для тих, хто погано переносить спеку!

??Що робити, якщо дуже жарко?

Головний фокус: «антишарф» або «японський кондиціонер»!
Дорогі друзі, якщо ви погано переносите спеку, то дозвольте дати вам кілька порад. Переносити спеку — це досить проста наука, цього цілком можна навчитися. Я досить довгий час провів в місцях, де стовпчик термометра показував і +45• і +50 часом. Тому знаю, що кажу, інформує Ukr.Media.
Що робити, якщо дуже жарко?
По-перше, не пийте холодну воду. Вона не втамовує спрагу, вилітає через п'ять хвилин разом з потом, забираючи з собою сіль.
Пийте чай або не солодкий квас. Про солодку газовану воду все зрозуміло: чим більше п'єш, тим більше хочеться.

Якщо ви виходите з дому у спеку, не робіть різких рухів. Ідіть плавно, рухайтеся по тіньовій стороні вулиці. Завжди.
Айс-ти — це добре. Заварюєте літр неміцного зеленого чаю. Коли він охолоне, кидаєте туди трохи меду, лимона і м'яти. П'ється це з льодом. Не тільки смачно, але і корисно.
Головний фокус: «антишарф» або «японський кондиціонер». На японських гравюрах або в японському кіно часто можна бачити людей в білих хусточках на шиї. Це воно і є. Це геніальна штука, реально. Просто спробуйте. Берете чисту білу хустинку, намочить в холодній воді,, зав'яжіть на шию. Коли хустинка висихає, потрібно намочити знову. Полегшення наступає через декілька хвилин.
Ну, і головне. Якщо ви кудись ходите в спеку, то після кожного походу, після кожної прогулянки мийте стопи та щиколотки прохолодною водою. Там багато біологічно активних точок, це приємно і корисно.

Якщо є можливість — поділіть сон навпіл.
Влаштовуйте собі сієсту в самий жаркий час.
Ну і, зрозуміло, ніякого алкоголю на сонці.
Бережіть себе і будьте здорові!??