На солені озера в Солотвино кожного року приїздить чимало туристів

Аби оздоровитись та просто відпочити, на солені озера в Солотвино кожного року приїздить чимало туристів. 
 
Про лікувальні властивості води та соляних кімнат знають далеко за межами Закарпаття, тому українці з легкістю обирають Тячівський район замість моря.
Майже всі туристи приїздять сюди для оздоровлення. Адже за своїми властивостями, кажуть відпочивальники, вода не поступається морській. Вона корисна для лікування хвороб нервової системи, радикулітів, плевритів, артритів, захворювань шкіри. Солотвино знаходиться недалеко від Львівської області, тому серед тамтешніх жителів є популярним місцем відпочинку.
Анна, туристка із Чернігівської області, обрала для себе ще одну родзинку солоних озер – це лікувальні грязі. Їх відпочивальники наносять на все тіло – кажуть, що так омолоджують шкіру. А для тих, кому і такого оздоровлення не досить, на території комплексів відпочинку є соляні кімнати.
Кажуть, вдихаючи повітря, можна вилікуватися від астми, туберкульозу та інших захворювань дихальних шляхів. Маленький відпочивальник Олександр з м. Іллічівськ вже відвідав одну з таких кімнат та поділився з нами своїми враженнями.
Тож морський відпочинок по-закарпатськи має всі шанси розвиватись та й надалі оздоровлювати українців і гостей закордону.