У Тячеві відкрилась мийка самообслуговування!

Помити автомобіль і зекономити гроші на мийці – це реально.
У м.Тячів по вул. Незалежності , 205 запрацювала мийка самообслуговування – це новий різновид мийок, де є лише ви, машина і шланг.Вклавши гроші у купюроприймач, водій бере пістолет і самостійно миє свій транспортний засіб. Тут, як і на звичних мийках, на кузов можна нанести піну, рідкий віск, ополоснути водою з осмосом, пропилососити або похімчистити салон тощо.

Відмінність мийки самообслуговування від звичайної в тому, що тут ви самостійно миєте свій транспортний засіб. Користуєтесь штатним мийним обладнанням і платите не за послугу мийки в цілому, а за час перебування на мийці. Оплата – щохвилинна.
Працює нова мийка цілодобово

Переваги такого сервісу самообслуговування в тому, що клієнт може зекономити час та гроші, самостійно помити свій транспортний засіб і акцентувати увагу на потрібні місця. Також тут професійно підібрані миючі засоби, а процес підготовки води та автохімії автоматизовано, подається правильне дозування та якість.
На мийці є адміністратор, який допомагає клієнтам-новачкам.

На мийці є 4 окремих постів – 3 під дахом і один для великого транспорту.
Клієнт самостійно на пості вибирає позиції: холодна чи гаряча вода, піна, піна преміум, віск, осмос (демініралізована вода). 

Кожна позиція має різну ціну. 
Наприклад: 
очищувач - 10 грн. за 1 хвилину
холодна вода – 8 грн. 
гаряча вода – 10 грн. 
піна 10 грн. 
піна преміум 12 грн.
осмос – 10 грн.
віск – 10 грн.
турбо тиск 10 грн. 

Варіанти оплати:
1. Готівкою.
2. Банківськими картками.
3. Найзручніший спосіб це оплата карткою клієнта ( В центральному терміналі оплати ви можете придбати картку клієнта, яку можна будь коли поповнити, переглянути баланс і автоматично отримувати бонуси і знижки)


Клієнт сам регулює, які складники йому потрібні

Вартість мийки автомобіля залежатиме від ступеня забрудненості автомобіля та якими складниками бажаєте скористатися. Дехто з клієнтів вкладається у 15 гривень, загалом за 30 -40 гривень можна автомобіль добре помити, відполірувати воском та змити осмосом. Після цього розчину на кузові не залишається розводів.

На мийках самообслуговування використовується технологія безконтактного миття з використанням піни або порошку, яка не пошкоджує поверхню авто.
Активна піна подається під високим тиском і “сніговою шапкою” покриває автомобіль. На поверхні кузова вона вступає в реакцію з брудом і абсорбує його. Для змивання на мийці є холодна та гаряча вода.
На чисту поверхню автомобіля можна нанести віск, який додає блиску та захищає лакофарбове покриття авто. Завдяки воску, вода і бруд не затримуватимуться на кузові й склі.

Після нанесення воску кузов варто ополоснути демінералізованою водою (осмосом), що попередить появу плям і розводів.
Програми можна вибирати у будь-якій послідовності і перемикати під час використання або ж натиснути паузу. 

Також на території мийки встановлений стаціонарний пилосос і хімчистка самообслуговування за допомогою яких можна поприбирати салон автомобіля. Для зручності клієнтів вони обладнані власними купюроприймачами.
м.Тячів вул. Незалежності 205