У Facebook та Instagram з’явився лічильник часу


Розробники Facebook оголосили про нові інструменти, які повинні допомогти людям керувати своїм часом у Facebook і Instagram.
Нові інструменти включають панель повідомлень про активність і новий спосіб обмеження повідомлень, повідомляється в офіційному блозі Facebook.
“Ми розробили ці інструменти на основі співпраці і натхнення з боку провідних експертів і організацій в області психічного здоров’я, науковців, наших великих досліджень і відгуків від нашої спільноти. Ми хочемо, щоб люди, які витрачають час на Facebook і Instagram, були позитивними і надихаючими”, – підкреслив Девід Гінсберг, директор з досліджень в Facebook.
Функції називаються “Your time” on Facebook і “Your activity” для Instagram. Інтерактивна панель показує проведений час у вигляді діаграми.
 
На “панелі активності” користувачі зможуть побачити, скільки в середньому часу вони проводять в додатку на конкретному пристрої, і встановити щоденне нагадування, яке буде спрацьовувати при досягненні визначеного ліміту. Крім того, в розділі “налаштування”, “коли необхідно сконцентруватися”, можна буде на час відключити оповіщення.
Також в новому розділі можна налаштувати отримання всіх повідомлень від Facebook або Instagram, обмеживши їхню поява в Центрі повідомлень на термін до восьми годин.
“Ці інструменти дають людям більше контролю над часом, який вони проводять на наших платформах, а також сприяють розмовам між батьками і підлітками про звички онлайн, які краще підходять дітям”, – відзначили розробники.
Нова функція буде доступна 99% відсоткам користувачів протягом найближчих тижнів. 1% користувачів не отримають до неї доступу для порівняння результатів. Представники соцмереж також розповіли, що створили подібне рішення, незважаючи на ризик знизити призначену для користувача активність.