З початку року 32 чоловіків з Тячівщини уклали контракт із ЗСУ

​Такі дані на нараді при голові РДА, яка відбулася 9 серпня, озвучив військовий комісар Тячівського райвійськкомату підполковник Ігор Тищук.
Наразі значна частина контрактників із Тячівщини знаходиться у зоні проведення Операції об’єднаних сил. Військові служать, здебільшого, у лавах 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. 

Також Ігор Тищук доповів про підготовку до осіннього призову на строкову військову службу, який відбудеться у вересні-жовтні цього року. 

Підводячи підсумки весняного призову, військком зазначив, що поставлений план було виконано у повному обсязі та навіть з перевиконанням показників. Завдання на черговий, осінній, призов – удвічі більше: до війська відправлять близько 60-70 строковиків. З вересня у Тячівському РВК почне працювати медкомісія. Відправки стартують з 1 жовтня. 

Наразі близько 3 тисяч осіб призовного віку в районі перебувають у розшуку. Дані про них передані до органів Національної поліції. 

Tyachiv.com.ua