Вчені назвали продукт, який ідеально знімає стрес

Вчені назвали продукт, який ідеально знімає стрес

Вчені з Гарвардського Університету назвали продукт, який ідеально знімає стрес. Виявилося, що даний продукт підходить під категорію «дешево і сердито», оскільки експерти впевнені, що саме яйця можуть блокувати гормон адреналіну з самого ранку.

Для проведення даного експерименту були задіяні три групи людей. Перші харчувалися сніданком, який включав в себе курячі яйця, другі їли вівсянку швидкого приготування, а треті – вівсянку грубого помелу. З’ясувалося, що людина, яка вживає яйця на сніданок, більш стресостійка, ніж її колеги з інших груп. Справа в тому, що наднирники здатні виробляти адреналін, який має більш просту назву – «гормон стресу». А яйця, які містять білок і ряд корисних елементів, не дають органу зробити свою «підступну» справу. А ось вівсянка може навіть трохи нашкодити.

Виявилося, що після вживання пластівців організм починає переносити різкі скачки рівня цукру в крові, що не може позитивно вплинути на здоров’я в цілому. Саме тому людина може довгий час перебувати в стресі, не розуміючи справжньої причини цього. Відзначимо, що вчені давно говорять про користь яєць, оскільки в них містяться вітаміни В, С, D, Е, а також корисні амінокислоти. Особливо корисними вважаються наявні в них залізо, фосфор, йод і селен.  ​