Нові подробиці про браконьєрів-втікачів (Фото, відео)

Як ми вже повідомляли, у суботу, 18 серпня близько 05:00 ранку автомобіль марки Range Rover чорного кольору із затемненими вікнами не зупинився на вимогу працівників поліції між населеними пунктами Бедевля та Біловарці. Згодом втік від переслідування поліції на високій швидкості через населений пункт Бедевля .


З достовірних джерел до нас поступила інформація, що даний автомобіль їздив поями села Бедевля урочищем Заріка де і був зафіксований камерами спостереження.  Як стало відомо о 5:30 поступив дзвінок на 102 на допомогу поліції виїхали голова УТМР Сойма В.І., голова первинної Бедевлянської організації Шелевер Михайло, штатний єгер  Мельник Михайло та Палінкаш Олег Михайлович всі вони згодом написали заяву в поліцію.

В даному автомобілі перебувало 4 так званих мисливців "браконьєрів". У нас є інформація, що це жителі села Бедевля та села Грушово.
Близько 06:00 даний автомобіль був зафіксований камерами спостереження на заправці "Вакос" при виїзді з Бедевлі біля річки Тересва, в цьому місті їм  також вдалося  втікти від поліції.  


Журналістське розслідування триває, чекаємо новин від поліції.

Tyachiv News