Жодних понеділків: Вже проводять експеримент з 4-денним тижнем

​​Може і до нас дійде?

Хоча головна мета реформи шкіл в американському штаті Колорадо - заощадити гроші, деяким батькам, можливо, доведеться витратити більше, ніж зазвичай, інформує Ukr.Media.
Але ось діти просто щасливі!!!
У штаті офіційно перейшли з п'ятиденного робочого тижня на чотириденний ще на початку серпня, пише WFAA.

Брайтонський освітній округ «27J» оголосив, що чотириденний робочий тиждень залучить кращих вчителів і дозволить виділити ресурси на предмети, які «служать більш важливим цілям».
«Ми впевнені, що це працюватиме тільки на користь, - сказав керуючий округу «27J» Кріс Фідлер, - Ще ні один вчитель не сказав, що це жахлива ідея».
Також чотириденний робочий тиждень покликаний «реорганізувати і створити часом для підтримки розвитку та позакласної роботи вчителів», дасть можливість переробити шкільний календарний план, який збільшить навчальний час і буде «зрозумілий і стиснутий, що полегшить життя багатьом сім'ям».
«Я розумію, що як для самих учнів, так і для їх родин і всього суспільства це величезні зміни. Але від нашого округу не можна очікувати більшого з меншими фінансовими ресурсами», - продовжив чоловік.

З нововведеннями Фідлер сподівається заощадити близько $1 мільйона в трьох ключових областях.

Якщо шкільні автобуси будуть стояти без діла додатковий вихідний день, то вони зможуть заощадити не менше $700 тисяч!
Також це допоможе скоротити витрати на заміну вчителів. Останнє, але найважливіше - комунальні витрати.
Хоча освітній округ планує заощадити гроші, деяким батькам доведеться заплатити трохи більше за догляд за дітьми.
Фідлер сказав, що район пропонує послуги по догляду за дітьми в ті дні, коли вони не будуть в школі. Послуга коштує 30 доларів на день.
В якості вихідного дня округ вибрав саме понеділок.

«Ми дійсно відчуваємо, що понеділок - це саме той день, який допоможе дітям краще підготуватися до школи, - сказав Фідлер.
Вони зможуть спокійно відпочити, провести день із сім'єю за містом, а потім повернутися додому і не поспішаючи виконати всі домашні завдання».
Вчителям все одно доведеться працювати в понеділок кожного місяця, однак це буде всього на півдня.
Фідлер сказав, що новий графік також дає їм додаткову годину кожен день, щоб виконати роботу, яку вони в звичайні дні не встигають зробити.

«Ми на 100% впевнені, що новий графік - це краща з можливих ідей. Навчання - це не просто випускні або підсумкові іспити. Ми боремося за зацікавленість і майбутнє наших учнів.
Ми зможемо найняти компетентних і просто кращих вчителів, які зможуть використовувати високоякісні технології ХХІ століття. Це краще, ніж вчитися п'ять днів в тиждень, але без них».
Освітній округ «27J» обслуговує 18 000 учнів в Брайтоні, Хендерсоні, Торнтоне і Аврорі.
А ви б хотіли такий графік у себе на навчанні або роботі?
​​