У Тячеві відзначили День Незалежності (ФОТО)

​Напередодні 27-ї річниці незалежності України, у четвер, 23 серпня, відбулося урочисте засідання у районному будинку культури, на яке зібралося керівництво району, Тячівської ОТГ, служб і організацій Тячівщини, а також чеські гості – керівники гетьманської ради Муравськосилезського краю.Право покласти квіти до монументу Героям Революції Гідності та пам’ятника Тарасу Шевченку було надано представникам РДА, районної та міської рад.  

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук. Найперше,  подякував патріотам, які роблять все можливе задля процвітання України, висловив слова шани та вдячності й тим, хто ціною власного життя здобув для країни незалежність. А також подякував тим, хто зараз боронить кордони держави. І закликав українців робити все можливе задля процвітання та зміцнення суверенної держави.  

Приємним моментом урочистостей стало нагородження грамотами від РДА громадських активістів, працівників різних галузей району, які щодня роблять вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне служіння українському народу. А  волонтера Богдана Колодницького було нагороджено медаллю за заслуги перед Закарпаттям. Також Василь Дем’янчук вручив працівникам служб та установ району цінні подарунки. 

Відтак, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих військовослужбовців, що загинули у зоні АТО. 

Міський голова Іван Ковач  також привітав громадськість зі святом та вручив за сумлінну працю та з нагоди Дня Незалежності працівникам різних галузей ОТГ грамоти від міської ради. 

З вітальними словами звернулися до присутніх й отець Юрій та перший заступник гетьманської ради Муравськосилезського краю Лукаш Зурило. 

А між виступами посадовців перед публікою виступили художні колективи, солісти районних будинків культури та вихованці шкіл мистецтв.

Завершилося зібрання урочистим звучанням Гімну України.  Л.Білак для Tyachiv.com.ua